Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Budou pro vás gelové nehty těmi pravými?

2 min read

Něco málo o gelových nehtech  – umělé nehty se začaly dělat okolo 50tých let v známém městě Hollywood. Teprve v 70tých letech se začaly objevovat gely či  akryl. Jelikož se k nám většinou vše dostane později, i gelové nehty se objevily v České Republice později. Jaký typ nehtů je vhodný pro gelové nehty a nebude Vám dělat škodu? Gelové nehty si mohou nechat udělat snad skoro všechny ženy. Jsou velice dobré v tom, že ženám, s oslabenými nehty pomohou zpevnit. Jak se o gelové nehty starat?

Při první modeláži byste měla chodit na doplňování. Každé z Vás rostou nehty jinak, proto byste měla zvážit, kdy je nutné na doplnění jít, ať už je to z důvodu odrostu nebo jakéhokoliv poničení nehtu. Doporučeno je chodit jednou za tři týdny nebo jednou do měsíce. Většinou Vám oprava nehtů zabere hodinku.

Gelové nehty a jejich výhody? Dobře udělané gelové nehty vypadají na Vašich nehtech přirozeně. Pokud se stane, že na nehet narazíte nebo se kdekoliv bouchnete, vaše přirozené nehty se Vám nezlomí. Výhodou je, e když si na nehty po pár dnech zvyknete, můžete s nimi vykonávat jakékoliv domácí práce. Jsou pro zvolené gelové nehty nějaké nevýhody? Častá nevýhoda je, že si musíte najít jak čas, tak i finance, abyste mohly o nehty pečovat, tzn. chodit na časté doplňování a úpravy.

Tvorba webových stránek: Webklient