Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jak mě jazyková škola Pygmalion naučila německy

2 min read

Chcete se učit cizí jazyk? Hledáte vhodnou jazykovou školu na severu Moravy? Pak vám mohu doporučit jazykovou školu Pygmalion, která se nejprve specializovala na výuku anglického jazyka. V roce 1999 nabídku jazyků rozšířila a dnes nabízí výuku němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny a také češtiny pro cizince. Pojďme se podívat, proč studovat s Pygmalionem a jaké výhody svým studentům nabízí.

V první řadě bych podotkla, že jazyková škola Pygmalion zaměstnává kvalifikované lektory, kteří mají ke svým studentům profesionální přístup. Cokoliv nevíte, zeptáte se, otázka vám bude zodpovězena, případně podrobněji vysvětlena. Od roku 2004 je jazyková škola Pygmalion členem Asociace certifikovaných škol, což je nezávislé sdružení společností zabývající se v České republice výukou cizích jazyků.

Výuka německého jazyka

Já jsem hledala, kde se dá učit němčina Ostrava.  Nebyl to lehký úkol vybrat si tu správnou jazykovou školu, která by mě v německém jazyce vzdělala na takovou úroveň, jako jsem chtěla. Dnes jsem ráda za to, že jsem se rozhodla pro jazykovou školu Pygmalion, která sídlí nejen v Ostravě, ale své pobočky má i v dalších městech na severu Moravy.

K dispozici je hned pět kurzů němčiny. První jazykový kurz General je vhodný pro zaměstnané lidi, kteří hledají výuku v odpoledních a večerních hodinách. General je vhodný kurz pro širokou veřejnost a je zde kladen důraz na mluvenou stránku jazyka a na porozumění autentického textu. Dalším kurzem je Teenager, který je určen pro mládež od 13 a více let. Jazykový kurz němčiny Pupil je vhodný pro mladší studenty, kteří jsou ve věku od 8 do 12 let.

Předposledním kurzem je In, který je vhodný pro instituce, podniky a firmy. A poslední variantou je kurz One-to-One, který je vhodný pro studenty, jež potřebují individuální výuku. Zde vystupuje jeden student a jeden učitel.

Já jsem se rozhodla pro jazykový kurz na míru One-to-One a můžu říct, že jsem byla nadmíru spokojena. Lektor se přizpůsobil mému časovému harmonogramu, určila jsem si také frekvenci a místo výuky. Do jazykové školy Pygmalion se vždy ráda vrátím, protože její přístup se mí líbil. Kvalita služeb je vysoká a ceny jsou přiměřené.

Tvorba webových stránek: Webklient