Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Garážová vrata DoorHan

3 min read

Dostavili jste si svůj rodinný dům, jehož součástí je také garáž? I svému plechovému miláčkovi chcete dopřát to nejlepší, proto jste se rozhodli pro variantu garáže, která bude vaše vozidlo maximálně chránit, jak proti zlodějům, tak povětrnostním vlivům? V tomto případě garáž potřebuje kvalitní garážová vrata, která musí být plně funkční a zároveň atraktivní po vzhledové stránce a ladit se zbytkem domu. Garáž je výrazným prvkem domu, proto byste výběr garážových vrat neměli podcenit. Proto si pojďme přiblížit, jaká garážová vrata budou pro vaši garáž ta nejvhodnější?

Zaměřili jsme se přitom na nabídku garážových vrat DoorHan, která je natolik široká, že uspokojí zájemce, jak o garážová vrata privátní, která jsou určena na garáže rodinných domů, tak zájemce o průmyslová vrata. Vrata DoorHan jsou vyráběna v České republice, konkrétně v Kadani na velice moderních výrobních linkách za použití těch nejmodernějších technologií. Společnost je však mezinárodní. Zaměřuje se především na výrobu sekčních vrat. Garážová vrata sekční se vyrábí vždy na míru, takže vám může společnost zhotovit jakýkoli rozměr garážových vrat a vrata pak ideálně zapadnou do vaší garáže nebo průmyslové haly. Můžete tedy očekávat individuální přístup a naprosto originální garážová vrata, která se budou odlišovat od těch, co mají u sousedů, zejména svou kvalitou a designovou stránkou.

Vyráběná vrata jsou prvotřídní kvality, přitom si garážová vrata zachovávají velice nízkou cenu. Společnost vyrábí ve velkých objemech pro celý svět, proto nabízí tak vynikající cenu. Určitě vás bude tedy zajímat, jaké mají garážová vrata ceny. Možná očekáváte, že se stačí podívat na internetové stránky na sekční vrata ceník a zde se ceny dozvíte. Společnost však jednotný ceník nemá. Věří, že je lepší poslat poptávku a oni vám velice rychle sdělí, na kolik by vyšla právě vámi vybraná garážová vrata.

Pokud budete vybírat mezi sekčními garážovými vraty, k dispozici vám budou 4 typy. Jedná se o garážová sekční vrata RSD 01 a RSD 02 a nově YETT 01 a YETT 02. První jmenovaný typ RSD 01 je určen do garáží nevelkých rozměrů. Druhý typ RSD 02 je vhodný do garáží standardních rozměrů. Jestliže máte zájem o tento typ, šířka garáže musí být do 6 m. Podobně tomu je i u typu YETT. Garážová vrata YETT 01 jsou opět vhodná do menších otvorů, kde je omezená výška nadpraží a garážová vrata nejsou během dne tolik využívaná. Tato vrata jsou energeticky úsporná a bezpečná. V případě posledního typu, YETT 02, se jedná o vrata, která se hodí do větších garáží a často se využívají. Kromě 4 typů vrat máte na výběr z mnoha barevných provedení, povrchů a typu panelů, takže si určitě sestavíte taková garážová vrata, která k vašemu domečku skvěle zapadnou.

Více informací ohledně sekčních garážových vrata najdete na webu: doorhan-vrata.cz.

Tvorba webových stránek: Webklient