Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Zajistěte si vjezd na svůj pozemek i do garáže

2 min read

Jste majitelem rodinného domu či velkého podniku a chcete mít kvalitně zajištěn vstup nebo vjezd? Zaujaly vás v poslední době stále populárnější předokenní rolety nebo chcete oplotit svůj pozemek? Sháníte na svou garáž garážová vrata? V takovém případě se vám vyplatí věnovat pozornost nabídce firmy LOMAX& Co spol. s.r.o. – největšímu výrobci garážových vrat, předokenních rolet a plotů a bran v naší zemi.

 

Již více než deset let se firma sídlící na Jižní Moravě snaží uspokojit poptávku zákazníků po zboží vysoké kvality a užitné hodnoty. Po celou dobu své existence pečlivě zaznamenáváme podněty a požadavky klientů a přizpůsobujeme jim svoji nabídku. Od roku 2000 až dosud je naše firma jedinou v České republice, která si veškeré panely pro sekční garážová vrata vyrábí sama díky tomu, že vlastníme válcovací výrobní linku vyrobenou na zakázku přímo pro potřeby společnosti LOMAX.

 

Pořízením vlastní výroby jsme se zřetelně vymezili oproti konkurenci na trhu a upevnili tak svoji pozici české jedničky v oblasti vratových systémů. Společnost LOMAX využívá při výrobě nejmodernější techniku i postupy, zárukou kvality je přesná výroba na CNC strojích a pravidelně školený týmnašich specialistů.

 

Samozřejmostí je použití certifikovaných materiálů a komponentů s atestem,
dodavateli společnosti LOMAX se mohou stát pouze v oboru etablované firmy,
které garantují naprostou kvalitu a splňují veškeré normy a legislativu EU. Ve výrobě garážových vrat jsme jedničkou a z naší nabídky si můžete vybrat rolovací vrata, sekční, posuvná a průmyslová vrata.

 

Výrazným bodem v rozmachu firmy LOMAX byl i rok 2010, kdy došlo
k realizaci projektu výroby plastových oken, hliníkových dveří, zárubní
a interiérových dveří. I v této oblasti se nám povedlo vydobýt si pověst
dodavatele se zárukou vysoké kvality odvedené práce.

 

Na veškeré potřeby klientů reaguje naše firma rychle a pružně, snažíme se
jim v maximální míře vyhovět, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a
mnoho doplňkových služeb.

Tvorba webových stránek: Webklient