Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Hodinky Casio

2 min read

Casio hodinky mají moderní design a také technologie. Jsou precizně zpracované a funkční. Praktické a vhodné pro každodenní nošení. Jako první na celém světě zobrazovaly na svém displeji datum.

Značka Casio

Casio hodinky jsou japonská firma, která do prodeje uvádí modely s kvalitními technologiemi. Mezi jejich stěžejní produkty z poslední doby patří hodinky s LCD displejem nebo kalkulačkou. V nabídce jsou jak tradiční hodinky klasického vzhledu, tak také moderní sportovní hodinky, které mají mnoho rozšířených funkcí.

Ty jsou uzpůsobeny na trénování v těch nejextrémnějších podmínkách a odolné vůči nárazům, prachu a vodnímu prostředí. Elegantní modely se solárními bateriemi nebo rádiovou synchronizací jsou vhodné pro ty, kteří touží po luxusních modelech.

TOP Casio hodinky – řada Edifice

Casio Edifice hodinky jsou nejlepší hodinky od firmy Casio. Vysoce kvalitní hodinky s páskem z nerezové oceli nebo koženým řemínkem mají tvrzené minerální sklo, které je odolné proti poškození. Nedostane se do nich voda, je možné s nimi plavat. Nejsou však vhodné k potápění. Mají funkci opakovaného buzení a jsou natřeny barvou Neobrite, která pohlcuje sluneční světlo. Edifice hodinky mají ve výbavě systémem Waveceptor, který umožňuje spojení s atomovými hodinami po celém světě.

Pánské hodinky mají zavedeno mnoho zajímavých technologií. Například Bluetooth, které je snadno propojí s mobilním telefonem nebo počítačem, či tabletem. Takové pánské hodinky bývají často zatěžovány, proto potřebují být vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které odolají nárazům a nepoškrábou se.  

Jsou spolehlivé a přesné. Vybaveny strojkem quartz s dlouhodobou zárukou. Velmi originální design nabízí komfortní použití. Hodinky vypadají dobře a skvěle se nosí. Nezáleží na tom, jak budete trávit svůj čas, hodinky se vám budou hodit ve všech situacích, jak na elegantní nošení, tak také při sportování a jako módní doplněk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient