Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Dovolenou plnou odpočinku si užijete u Máchova jezera

2 min read

Pokud vás v letošním roce dovolená v zahraničí neláká, ale na druhou stranu se nechcete vzdát koupání a odpočinku na pláži, jako kompromis se nabízí Máchovo jezero. Jedná se o rybník s pozvolným vstupem do vody rozprostírající se v Libereckém kraji. Jaké pláže rozhodně stojí za návštěvu? A kde se ubytovat?

Přestože zima ještě neskončila, spousta lidí přemýšlí nad letní dovolenou, protože atraktivní ubytovací zařízení se začínají plnit. Jestliže plánujete strávit týden u Máchova jezera, měli byste se seznámit nejen s okolím, ale i s tím, jaké ubytovací prostory máte k dispozici.

Pláže u Máchova jezera

Velice navštěvovaná je pláž Staré Splavy, kde najdete jako ubytování Máchovo jezero útulné chaty. Jedná se o čtyřlůžkové chaty vybavené ledničkou. Sociální zařízení je společné v areálu. Stejně tak máte k dispozici ohniště, pro děti jsou připravené houpačky, prolézačky a pískoviště. Co se samotné pláže týče, ta je vhodná pro všechny věkové kategorie. Vyzkoušíte různé vodní atrakce a sporty, nechybí ani hřiště pro nohejbal, plážový volejbal a stolní tenis. Zapůjčit se dají bez problémů loďky a šlapadla. Přímo na pláži jsou připravena lehátka se slunečníky.

Hlavní pláž Doksy

Největší ruch však zažívá hlavní pláž v Doksech, kde je mimo jiné i bazén. Děti nadchnou dva akvaparky se skluzavkami, lezeckými stěnami a vodními trampolínami. Stejně jako na předchozí pláži, tak i na této jsou hřiště pro plážový volejbal či stolní tenis, dále i pro basketbal a tenis. Na své si přijdou nadšenci do adrenalinových sportů.

Tak neváhejte a objednejte si Máchovo jezero ubytování. V areálu s chatami je jídelna s barem, takže vám provozovatelé dokážou zajistit i polopenzi či plnou penzi. Kuchyně zachutná celé vaší rodině. Prožijte bezvadnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient