Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Pracujete v týmu? Práci vám ulehčí CRM – vyzkoušejte si ho klidně zdarma

2 min read

CRM systém je informační systém zaměřený na zákazníky. Pomáhá vám zkoumat jejich potřeby, analyzovat a vyhodnocovat důležité informace, celkově posouvat vaše podnikání o level výše. Fungovat se dá samozřejmě i bez něj, ale kdo jej jednou začne používat, ten na něj nedá dopustit.

Dohledávání informací v e-mailech, volání jednomu zákazníkovi třikrát a druhému zase pro změnu vůbec. Zmatky, nedokonalá komunikace, zbytečné problémy. Toho všeho vás zbaví CRM systém neboli systém pro řízení vztahu se zákazníky. Mnozí ho znají, jiní ho odmítají vyzkoušet. Sami se tím připravují o zákazníky.

Není nutné se učit zase s novým systémem

Ještě jste neobjevili, jakou sílu má CRM software? Mnohým firmám či živnostníkům se nechce utrácet peníze zase za další systém ani se učit nic nového. Není to potřeba. eWay-CRM je CRM systém pro Microsoft Outlook, takže se pohybujete ve známém prostředí. Jen si prostě nemusíte všechno pamatovat a sami analyzovat. Software to udělá za vás.

Ušetří vám čas i mozkovou kapacitu

Zapamatuje si vaše zákazníky i obchodní partnery. Můžete si v něm nastavit oznámení, ukládat dokumenty, zaznamenávat poznámky (třeba i v hlasové podobě). Dokáže spolupracovat s účetním systémem, eviduje poptávky, projekty i marketingové aktivity. Dokáže vytvářet personalizované e-maily. Nebudete chápat, jak jste bez něj dříve mohli fungovat.

Živnostníci mohou mít CRM systém zdarma

Systém eWay-CRM je navíc možné získat zcela zdarma. Bezplatná verze sice umožňuje pouze jeden účet, poskytuje jen 200 MB na vaše soubory a nepodporuje mobilní aplikaci, ale na vyzkoušení vám tohle bohatě stačí. Poznáte, zda má pro vás předplatné CRM systému smysl. Bude-li vám zvyšovat prodeje, zaplatíte si ho. Živnostník může mít CRM systém zdarma napořád. Tomu totiž jeden účet obvykle vystačí. I kdyby vám nakonec eWay-CRM nevyhovoval, za zkoušku rozhodně stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient