Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Bužírky na kabely koupíte na TME.eu

3 min read

Chcete elektricky izolovat vodiče? Ochránit je před mechanickým poškozením? Jednoznačně rozlišit? Pro všechny tyto účely se hodí opletení a bužírky na kabely. Pokud nevíte, kde je pořídit za dobrou cenu, podívejte se do e-shopu TME.eu. Ten má bohatou nabídku elektronických potřeb včetně bužírek.

Bužírky na kabely a vodiče představují poměrně malou investici, ovšem mají velký smysl. Důležité je vybrat je správně – podle materiálu, barvy i velikosti. A kde je možné vybírat?

Velký polský prodejce působí i u nás

TME.eu je e-shop polské společnosti Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Ta vznikla v roce 1989, o rok později si otevřela první obchod v Lodži. Už v roce 1994 spustila zásilkový prodej a publikovala první tištěný katalog. Roku 1999 si nechala vytvořit webové stránky a roku 2002 se vydala také za hranice. Právě toho roku začala působit v ČR a elektronické součástky k nám dodává dodnes.

Zásilky do Česka jsou posílány přímo z Lodže

Společnost doposud sídlí v Lodži a zde má také své logistické centrum. Veškeré zásilky jsou posílány odsud, do Česka jsou odesílány poměrně rychle. Kdo stihne zadat objednávku do 12:00, ten má velkou šanci, že jeho objednávka bude předána dopravci ještě téhož dne. Doveze ji PPL, při volbě doručení Economy jde o 2-4 pracovní dny, kdo je ochotný si připlatit, ten může mít elektronické součástky doma za 1-2 dny.

Nabídka opletení a bužírek je pestrá

TME prodává velké množství produktů, celkem od zhruba 1000 různých dodavatelů. Drtivou většinu produktů má skladem, i proto je odeslání tak rychlé. Pestrá je samozřejmě i nabídka opletení a bužírek.

V kategorii opletení a bužírky najdete kabelové žlaby, polyesterová opletení, elektroizolační trubičky, ochranné trubičky a rovněž příslušenství pro opletení. K dispozici jsou různé průměry, barvy, materiály a stupně krytí.

Produkty lze pohodlně filtrovat

V širokém množství produktů by mohl být problém se zorientovat. Proto má e-shop TME.eu připravené filtry, kde si snadno zvolíte parametry, o které máte zájem.

Filtrovat lze podle výrobce, materiálu, pracovní teploty, průměru opletení, barvy, použití, stupně krytí i připojení. Pokud vás zajímá bužírka na kabely pro svazkování vodičů, budete potřebovat něco jiného než pro ochranu vodičů před poškozením.

Při odběru více kusů platíte méně

U všech produktů TME.eu platí, že cena se odvíjí od množství kusů, které si pořídíte. Čím více daného produktu nakoupíte, tím méně za jeden kus zaplatíte. U některých, zejména menších, výrobků pak platí, že je nutné zakoupit minimální množství, neprodávají se po jednom ks. Konkrétní informace jsou vždy uvedené, stačí jen číst. Rovnou vidíte i dostupnost na skladě.

Verdikt: Přehledný nákup elektronických součástek

TME.eu je obrovská firma s neskutečným množstvím produktů, přesto se jí úspěšně daří udržovat e-shop přehledný. K tomu, co hledáte, se snadno dostanete, a bužírky na kabely nejsou výjimkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient