Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Budou polystyrenové kazety od Lotobox lepší než jiné?

2 min read

Polystyrenové kazety se staly oblíbeným obkladem tam, kde potřebujeme rychle a funkčně zakrýt nevzhledné stropy. Může jít o pronajaté či dočasné bydlení, často se využívá i jako estetický prvek, který promění design a styl interiéru. Fungují však i jako praktické a rychlé zateplení. Jedním z dodavatelů polystyrenových stropních kazet je Lotobox.eu. Jak dopadly v naší recenzi jeho kazety?

Polystyrenové kazety Lotobox

Na stropní obkladové kazety z polystyrenu narazíte u mnoha dodavatelů. Příliš se od sebe na první pohled neliší. V podstatě se vždy jedná o extrudované, zpěněné a ražené polystyrenové čtverce. Avšak přesto se od sebe mohou lišit kvalitou zpracování i dalšími benefity. Připravili jsme recenzi těch od Lotobox.eu, které jsou na trhu oblíbeným fenoménem zejména díky tomu, že se prodávají jako barvené, v mnoha odstínech a v nadstandardní kvalitě.

Není stropní kazeta jako stropní kazeta

Důležité je, aby byly kazety skutečně kvalitně provedené a nedocházelo při manipulaci s nimi a aplikaci k drolení okrajů. To by sice měla být naprostá samozřejmost, ale není. U kazet z Lotobox.eu se však s tímto problémem nesetkáte. Právě naopak. Nabízí benefit v souvislosti s barvením.

Dříve se stropní kazety nabízely s různými dekory napodobujícími dřevo. Ty však vypadají levně a rozhodně nejsou v kurzu. Dnes jsou hitem barvené polystyrenové kazety, které vypadají standardně jako zeď po výmalbě. Nemusíte je tedy ani barvit, prostě je již nabarvené koupíte.

Lotobox.eu se svojí produkcí liší od konkurence tím, že má nejen větší nabídku barev, ale rovněž jde o kazety barveny i po stranách. Na spojích tak neprosvítá polystyren, ale vzniká krásně barevná kompaktní plocha.

Polystyrenové lišty ve stejných barvách

Lotobox.eu však nabízí ve stejných barvách i polystyrenové lišty. Ty vytváří dokonalé ukončení stropu s estetickým efektem. Můžete je mít ve stejné barvě, tón v tónu, ale při barevných zdích budou hitem i v bílé.

Trendové barvy, které e-shop Lotobox.eu nabízí, vám nejen umožní vybrat si barvu, kterou hledáte, ale dokonce vás i správně navedou při výběru vhodného odstínu. Kazety i lišty se kolorují profesionálními nástroji. Barva je proto nanesena ve vysoké kvalitě. První vrstva je nanášena strojově, druhá ručně, posléze ještě dochází k vizuální kontrole nátěru.

TIP: Určitě lze Lotobox polystyrenové kazety i lišty doporučit jako velice kvalitní. Patří mezi špičku na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient