Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Batoh pro děti by měl být po všech stránkách maximálně kvalitní

2 min read

Nejen dospělí, ale i děti mají často problémy se zády. Zatímco u dospělých za to může stáří, mládež většinou trpí kvůli vnějším vlivům. Mezi ty nejčastější důvody patří špatné školní brašny.

Chcete-li, aby se vaše potomstvo vyhnulo potížím se zády, určitě mu nekupujte žádný podřadný batoh z Číny, ale kvalitní český výrobek.

Aby záda nebolela

Hodně rodičů nemá ani ponětí, co by mohly nevhodné školní batohy způsobit jejich dětem. Hlavně nekvalitní dovoz z Asie může deformovat páteře velmi efektivně. Tyto batohy nejsou příliš dobré v žádném směru, a navíc často stojí i více než prokazatelně lepší české výrobky, například tašky značky Stil.

Jejich školní batohy pro 1. stupeň a školní batohy pro 2. stupeň patří k tomu nejkvalitnějšímu, co si dnes v rámci tohoto typu sortimentu můžete v našich obchodech pořídit. Jedná se o stylové výrobky, jež se mohou pyšnit i skvělou ergonomií. Díky tomu nejen dobře vypadají, ale hlavně se i pohodlně nosí.

Hlavně školní aktovka pro prvňáčka Stil je maximálně vyvážená a v žádném případě nezpůsobuje její nošení žádné svalové dysbalance. Z toho pak totiž vznikají různé potíže, jež mohou vést až ke skolióze.

Je samozřejmě nezbytné, aby dítko aktovku nosilo tak jak má, nikoliv přes rameno nebo třeba v ruce. Na tom však již musí zapracovat rodiče.

Batohy na výlet

Stil nenabízí pouze školní brašny, ale i dětské batůžky pro volnočasové aktivity. I ty jsou samozřejmě maximálně ergonomické, takže by rovněž neměly deformovat záda. Dají se pořídit v mnoha designových, barevných i velikostních variacích.

Odrostlejším dětem je vhodné koupit spíše už dospěle vypadající ruksaky, zatímco drobotě na prvním stupni budou pořád spíše vyhovovat pohádkové motivy. Pokud se však nemá jednat o dárek, je lepší, když si potomek vybere batoh sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient