Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Audi A4 recenze

2 min read

Automobil Audi A4 spadá mezi osobní automobily střední třídy. Poprvé vyjel z německé automobilky Audi v roce 1994 a stal se tak nástupcem modelu Audi 80. V současné době je tento model k dostání jako sedan, kombi či kabriolet. Jaké výhody a nástrahy řidičům model Audi A4 připravil? Podívejte se s námi na recenzi tohoto vozidla.

Když se řekne Audi, každý si představí symbol luxusu a přepychu. Každý model je něčím ojedinělý a Audi A4 není výjimkou. Jako nástupce oblíbené řady 80 přinesl model A4 nový, nadčasový design a také překopanou celou techniku. V roce 2000 se objevila druhá generace tohoto modelu, která přinesla opět lepší technická a designová řešení tohoto modelu.

Ať už investujete do luxusního vozidla s plnou palbou, nebo do levnější varianty, vždy se vám nabídnou nejméně čtyři airbagy, elektrické ovládání, samočinná klimatizace, vyhřívaná sedadla a také protiprokluzový systém. V dražších verzích se objevuje navigační systém, xenonové světlomety a také dešťový senzor.

Zaměřeno na interiér

V interiéru vás nepřekvapí tradiční uspořádání Audi. Volant má celou řadu nastavení, sedadlo řidiče padne na míru každé postavě. Interiér je vyroben z kvalitních plastů, které potvrzují vysoký standard. Ocenění si zaslouží bezpochyby pasivní a aktivní bezpečnost. Co se týče motorové části, můžete si vybrat z nepřeberného množství motorových řešení, a to více než dvaceti variant.

Mezi hlavní přednosti vozidla patří robustní konstrukce, kvalitní zpracování, nízká spotřeba paliva, bezpečné jízdní vlastnosti a nadprůměrná spolehlivost. Ale tam, kde jsou výhody, se nabízí i nedostatky, které také musíme zmínit. Audi A4 má tuhé odpružení, málo místa na zadních sedadlech a také nemá příliš prostorný zavazadlový prostor.

Jestliže toužíte po tomto vozidle, můžete si vzít úvěr na auto a vozidlo může být vaše. Nabízí ho ne jeden autobazar v České republice. Tato vozidla jsou spolehlivá a uspokojí i náročné řidiče.

Velmi oblíbeným modelem automobilky Audi je také Audi A8. Vyberte si tedy automobil, který bude vyhovovat vám. Protože vy v něm budete jezdit.

Tvorba webových stránek: Webklient