Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Kvalitní jazyková škola Pygmalion

2 min read

Jazyková škola Pygmalion sídlí v Ostravě a již od svého vzniku se specializuje na výuku anglického jazyka. Ale v roce 1999 své portfolio rozšířila i o další evropské jazyky. V současné době jazyková škola Ostrava nabízí kromě angličtiny němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu a polštinu. Také pro cizince pořádá kurzy českého jazyka. Pojďme se podívat, co vše jazyková škola ještě nabízí.

Od roku 2004 je jazyková škola Pygmalion členem Asociace certifikovaných jazykových škol. Cílem této asociace je zlepšovat kvalitu služeb jazykových škol.

Tlumočení a překlady

Jazyková škola Pygmalion má ve své nabídce tlumočení polštiny a dalších evropských jazyků. Můžete si nechat nejen tlumočit, ale také překládat technické dokumenty, diplomy, životopisy, soudní spisy, smlouvy, www stránky či reklamní materiály. Pygmalion zaměstnává ty nejlepší překladatele, kteří musí podstoupit náročné vstupní testy.

V případě, že už máte překlad polština hotový, můžete využít korektorských služeb. Bude vám provedena korektura textu rodilým mluvčím.

Angličtina pro děti

V nabídce služeb najdete také angličtinu pro děti od tří do šesti let. Díky tomu děti mohou absolvovat mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky pro děti již ve třinácti letech. K výuce jsou používány kvalitní učební materiály a výuka je pod vedením profesionálního týmu lektorů.

Využijte bohatých služeb jazykové školy. Litovat rozhodně nebudete.

Tvorba webových stránek: Webklient