Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Vyzkoušejte něco nového – tandemový seskok padákem

2 min read

Toužíte v hloubi duše vyzkoušet něco nového, originálního a nezapomenutelného? Pak se vám nabízí tandemový seskok padákem, který vám dá pocit volnosti. Zhlédnete svět z ptačí perspektivy, užijete si volný pád rychlostí až 200 km/hod a zažijete slovy nepopsatelné pocity. Ale tandemový seskok padákem není jediný adrenalinový sport, který můžete vyzkoušet.

Tandemový seskok padákem

Skutečný adrenalinový zážitek je tandemový seskok padákem. Celý zážitek se uskutečňuje za přítomnosti profesionálního tandem instruktora. Nastoupíte do letadla, které vás vynese do výšky čtyř tisíc metrů nad zemí. Pak se otevřou dveře letounu a vy budete moct vyskočit. Užijete si neopakovatelný volný pád rychlostí až 200 km/hod, zhlédnete daleké okolí z ptačí perspektivy a budete si užívat něco nezapomenutelného. Tandemový seskok padákem je v kategorii s dárky pro muže i pro ženy, ale více adrenalinu holdují právě pánové.

Tandemový seskok padákem je odvětvím parašutismu a jedná se o ideální zážitek i pro začátečníky. Celý seskok je totiž za doprovodu kvalifikovaného a licencovaného instruktora, který má za sebou již hodně naskákaných seskoků. Nemusíte se tedy o nic bát.

Další adrenalinové zážitky

Velké oblíbenosti se těší také bungee jumping. Tento adrenalinový zážitek je zcela odlišný od tandemového seskoku. U bungee jumpingu se necháte za nohy přivázat na elastické lano, a pak skočíte z vysokého mostu či jeřábu. Chce to ale pořádnou dávku odvahy skočit do prázdna pod vámi.

Bungee jumping patří nejen mezi dárky pro ženy, ale také pro muže. Tento zážitek si zamilují obě kategorie v jakémkoliv věku. Buďte tedy originální a kupte nějaký adrenalinový zážitek také k narozeninám, výročí, nebo k blížícím se Vánocům. Originalita se dnes cení.

Tvorba webových stránek: Webklient