Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Už jste zkoušela japonskou manikúru P Shine?

2 min read

P Shine je speciální manikúra založena na čistě přírodní bázi. Své kořeny má v Japonsku, kde si tímto způsobem upravovaly své nehty gejši již před stovky lety. Měly své nehty krásné a lesklé, aniž by používaly bezbarvé laky na nehty. Používaly totiž manikúru P Shine. Pojďme se podívat, proč si dělat P Shine.

P Shine je v podstatě přirozená úprava nehtů. Vaše nehty budou pevné, získají vitamíny a dokonalou ochranu. Díky P Shine se vám už nebudou nehty třepit. Tato manikúra je v České republice stále oblíbenější a je ideální pro všechny typy nehtů.

Jak na P Shine?

Návod na P Shine je jednoduchý a měla byste dodržovat následující postup.

  1. Umyjte si ruce mýdlem a vodou, aby byly nehty dezinfikovány.
  2. Proveďte klasickou manikúru, upravte nehty, jejich délku i kůžičku kolem nehtů.
  3. Upravte povrch nehtů pilníkem na P Shine. Růžovou stranou, která je jemnější, upravte povrch nehtů, zelenou stranou dopilujte tvar.
  4. Na nehty naneste speciální pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Tuto směs zaleštěte jelenicovou leštičkou do nehtu. Pamatujte, že se zalešťuje vždy jedním směrem.
  5. Nakonec naneste speciální prášek z drcených lastur, který zachová lesk nehtů, a ošetřete kůžičku v okolí nehtů.

Pokud si však netroufáte, můžete si své nehty nechat upravit v nehtovém studiu. Dnes spousta nehtových studií, které nabízí modeláž nehtů a klasickou manikúru, zakomponovala do svého portfolia služeb i manikúru P Shine.

P Shine trvá asi půl hodiny a doporučuje se provádět jednou za dva týdny. Jednou týdně by se měly nehty přeleštit růžovou leštičkou.

Gelové nehty

Ale stále je více žen, které preferují spíše gelové nehty před přírodními. Ale gelové nehty přírodní nehty ničí, oslabují je a berou vitamíny. Jestliže i přesto si nenecháte říct, pak vám nabízíme možnost nahlédnutí do fotogalerie gelových nehtů. Můžete se zde nechat inspirovat.

Tvorba webových stránek: Webklient