Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Sada na gelové nehty SELECT

2 min read

Modeláž nehtů dnes nabízí celá řada nehtových studií. Ale stále více žen se odhodlává dělat si gelové či akrylové nehty doma. A není se čemu divit. Příslušenství na modeláž nehtů je cenově dostupné a v dlouhodobém horizontu vás vyjde investice do vlastního vybavení levněji než každý měsíc navštěvovat nehtové studio. V dnešním článku se podíváme na sadu na gelové nehty SELECT, která vám nabídne vše, co budete potřebovat.

Jestliže toužíte mít akrylové nehty, pak si vyberte sadu přímo na akrylové nehty, protože ta mívá trochu jiné příslušenství, například neobsahuje UV lampu, protože akryl schne přírodní cestou.

Konkrétně se podíváme na sadu na gelové nehty SELECT, která má ve výbavě digitální UV lampu 45W. Tato sada na gelové nehty je sice jedna z nejdražších (její cena je 3 290 Kč), ale zato vám může nabídnout vysokou kvalitu a pestrou škálu příslušenství. Její dominantou je bezpochyby UV lampa 45W, která je určena pro náročnější uživatelky. Tato lampa disponuje LCD displejem, ventilátorem pro vysoušení gelu a laku, časovačem, pohybovým snímačem a reflexním povrchem.

Dále obsahuje 5x zářivku 9W, 4x profi UV gel, a to konkrétně podkladový, modelovací čirý a růžový a gel FRENCH bílý. Dále v sadě najdete Primer, Cleanser (odstraňovač gelových výpotků), opěrku rukou, čistící papírové polštářky, lepidlo na umělé nehty, sadu štětců, šablonu na modeláž nehtů, plastový dávkovač s pumpičkou a pilníky.

Tuto sadu na nehty, i další potřeby pro modeláž gelových nehtů můžete pořídit v e-shopu Rajnehtu.cz

Tvorba webových stránek: Webklient