Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Ráj pro audiofily

2 min read

Bez dobrých sluchátek a reproduktorů se v dnešní době obejde málokdo. Chceme si poslechnout hudbu, užít si pořádný zvuk z televize či pustit si rádio. Správný audiofil se však nespokojí s dobrým zvukem, touží po zvuku výborném. A přesně takový objevíte v AVcenter.cz.

AVcenter.cz je jediným pražským studiem, kde lze porovnávat výrobky značek Accuphase, Audiovector, McIntosh nebo Chord Electronics. V showroomu na ulici Vinohradská v Praze 3 najdete opravdové audio lahůdky, luxusní privátní kinosál a ukázkové 4K kino se zvukem Dolby Atmos. Po domluvě si lze vychutnat zvuk legendárních reproduktorů Nautilus nebo Aida. Tady zvuku skutečně rozumí, je pro ně velkým koníčkem i posláním.

Obchod prodává prémiové audio vybavení

Jako každý moderní obchod 21. století má i AVcenter.cz svůj e-shop. Najdete v něm reprosoustavy všeho druhu, kabely, zesilovače, přehrávače, receivery, gramofony, soundbary a mnoho dalšího vybavení. E-shop má i speciální kategorii VIP audio pro ty, co neváhají si připlatit za skutečně kvalitní hudební zážitek.

Prémiových reproduktorů a audio zařízení je v nabídce skutečně spousta. Příkladem je třeba regálová reprosoustava Sonus faber za necelých padesát tisíc korun. Pokud vás zajímá, jestli taková reprosoustava skutečně má zvuk, který za ty peníze stojí, přijďte si poslechnout vaši oblíbenou hudbu z prémiových reproduktorů. Vaše uši poznají dosud neslyšené.

Vyberte online a přijďte si poslechnout

V e-shopu najdete kategorii U nás k poslechu. Veškeré audio vybavení z této kategorie je možné si prohlédnout a vyzkoušet přímo na prodejně. Nemějte strach, v sortimentu se nenachází jen prémiové výrobky, jež si možná ani nemůžete dovolit. Zařazena je řada kvalitních a cenově dostupných značek. Obchod každou pečlivě vybírá, a tak si můžete být jistí, že dostáváte jenom to nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient