Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Potisk je vhodný způsob, jak si ozvláštnit oblečení

2 min read

Konfekční oblečení dnes vypadá dost podobně a často je možné si mezi sebou splést i oděvy různých značek. Kdo se tedy chce trochu vymykat, ten má problém. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je prostě si nechat udělat oblečení na míru. To je však drahé řešení.

Daleko levnější a časové méně náročné je dát si udělat na oblečení svůj vlastní potisk. Tím se zajistí originalita.

I domácí výroba je možná

Doma si člověk může vypěstovat bylinky, zeleninu i ovoce. Rovněž jsme schopni v domácích podmínkách vyrábět alkohol a mnoho lidí takto vytváří celou řadu jiných produktů. Hlavně tedy proto, aby ušetřili.

Kupodivu se doma dá zvládnout i potisk textilu. Bavlněné trička s potiskem si tak už nikdo nemusí kupovat, může si ho vyrobit. Nic se však nejí tak horké, jak se uvaří.

Vytvořit si svépomocí potisk samozřejmě lze, a nejedná se dokonce ani o nic složitého. Stačí v počítači vytvořit grafický návrh, vytisknout na nažehlovací papír a jeho obsah pak převést pomocí žehličky na zvolené oblečení.

Tento způsob je skutečně funkční a odzkoušený, a přesto výrobce pánských košil s potiskem, respektive bavlněných triček s potiskem nezruinoval. Jak je to možné?

Odpovědí je nízká trvanlivost. Takový potisk nevydrží dlouhodobě stálý a obvykle se po prvním vyprání částečně či zcela ztratí.

Lepší je profesionální práce

Kdo chce dostat kvalitní produkt, musí k profesionálům typu Moje triko. V tomto e-shopu si lze vybrat z širokého spektra různobarevného oblečení, které lze následně ozvláštnit potiskem. V tomto případě se však nejedná o žádné nažehlování, nýbrž o použití kvalitních moderních technologií typu sítotisk.

Každému zákazníkovi je navíc umožněno v grafickém editoru vytvořit cokoliv mu vyvstane na mysl. Jde o velmi intuitivní záležitost, takže své logo si může s trochou vynaloženého úsilí udělat úplně každý.

Snaha ušetřit za každou cenu je v českém národu hluboce zakořeněna. Někdy se to vyplatí, jinde nikoliv. A toto je ten druhý případ. Kdo chce mít potištěné triko, košili či jiný druh oblečení, ten by se měl obrátit na e-shop Moje triko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient