Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Pár rad, jak nenaletět v autobazaru

2 min read

Máme pro Vás pár rad, které Vám možná pomohou při nákupu aut v autobazaru. Ne vždy totiž autobazar nabízí to nejlepší. Nedívejte se na to, kolik to auto ujelo, ale v jaké je stavu. Čísly se totiž neukáže, v jakém stavu to auto je. Dejte si čas a pořádně si auto prohlédněte i třeba zimní pneu. Koukněte se všude, kde jen je to možné, i kdy se možná zašpiníte. Raději se zašpinit, než koupit auto a pak zjistit, že má několik závad.

TIP: Zkušenosti s AUTO ESA

Tak by bylo jedno velké plus, kdyby vám prodejce auto půjčil, abyste ho mohli vyzkoušet. Není chytré utrácet všechny naspořené peníze. Vždy si nechejte nějaké peníze stranou, jelikož se mohou na autě postupem času ukázat malé závady, které budete muset opravit, a v tu chvíli se Vám ty peníze budou hodit. Kupní smlouvu čtěte velice pečlivě.

Nejlepší bude, když si necháte poslat návrh kupní smlouvy a pobavíte se o tom se svým právníkem. Jestliže Vám lhali, tak se braňte. Váš kontakt bohužel nemusí končit s prodejcem po koupi v autobazaru. Je totiž možné, že se někdy ukážou závady vozu, které Vám mohli zatajovat a které nejsou způsobené opotřebením.

Tvorba webových stránek: Webklient