Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Investujte do modernizace vaší kuchyně

2 min read

Pozorujete, že vám vaše kuchyně pomalu dosluhuje? Pracovní deska je ve špatném stavu, dvířka již dobře nedovírají a spotřebiče jsou zastaralé? Je ideální čas vyměnit vaši starou kuchyni za novou. Výběr nové kuchyňské linky byste však neměli podcenit. Není vhodné navštívit první kuchyňské studio, které zrovna uvidíte. Uvědomte si, že je potřeba, aby vám kuchyně sloužila alespoň 10 let. Proto vybírejte s rozmyslem, abyste byli spokojení nyní, i v budoucnu.

 

Pořízení nové kuchyně je jistě spojeno s finančními výdaji. Na místě je jistě otázka, zda je výhodnější zakoupit sektorovou kuchyni či si nechat zhotovit kuchyni na míru. Z praktičtější stránky, z pohledu budoucnosti a maximálního využití prostoru je jistě vhodnější varianta kuchyně na míru. Ta musí být dokonalá nejen pro funkční stránce, ale taktéž po té estetické.

 

Veškeré požadavky a možnosti moderní doby umí perfektně zakomponovat kuchyňský návrhář. Je dobré, když vám návrh kuchyně zhotoví odborník, který se orientuje v oboru a nabídne vám komplexní řešení. Smyslem kuchyňského návrháře je ušetřit váš čas, nabídnout flexibilitu a komfort. Kuchyňský návrhář vám poskytne 3D vizualizaci nové kuchyňské linky s přihlédnutím k vaším požadavkům a prostoru, který na kuchyni máte. Návrh je vždy vytvořen přímo na míru a splňuje jak praktičnost, funkčnost, tak originální design. Na návrhu se můžete podílet i sami a sdělit vaše nápady. Realizované návrhy můžete shlédnout na internetových stránkách www.kuchynsky-navrhar.cz v sekci kuchyně fotogalerie. Určitě zde najdete spoustu inspirace.

 

Konečnou fází kuchyně je její zhotovení, které vám zajistí kuchyňské studio Gorenje. Již přes 50 let se pohybují na tomto trhu, takže můžete očekávat profesionalitu a kvalitu. Po výrobě a následné montáži si můžete užívat svou novou moderní kuchyň.

Tvorba webových stránek: Webklient