Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Docházkové systémy nesmí ve firmě chybět

2 min read

Společnosti zaměstnávající ať už větší či menší počet lidí si musí zaznamenávat jejich docházku. V některých firmách je preferováno zaznamenávání ještě starou formou, a to zápisem do docházkové knihy. Avšak docházková kniha není natolik spolehlivá, protože v ní nejsou informace naprosto přesné a přehledné. Jestliže má být zajištěn určitý systém a struktura v evidenci, pak jsou vhodné docházkové systémy. Právě docházkové systémy zaznamenávají veškerý pohyb zaměstnanců. Navíc docházkové systémy mají schopnost evidovat přesčasy a také čerpání dovolené u jednotlivých zaměstnanců. Docházkové systémy ocení nejen ředitel společnosti, ale i vedoucí jednotlivých úseků a také samotní zaměstnanci.

Přístupové systémy pro zabezpečené prostory

Jestliže jsou ve firmě místnosti, do nichž může vstupovat pouze určitá skupina lidí, pak není od věci pořídit přístupové systémy. Je-li zapotřebí kontrolovat vstup do chráněných prostor společnosti, přístupové systémy jsou vhodnou volbou. Není potřeba tedy zajišťovat univerzální klíče, nebo dálkové ovládání pro ovládání vstupní pojezdové brány. Přístupové systémy dominují mnoha výhodami, díky nimž jsou přístupové systémy instalovány do stále více společností. Je možné nastavit přístupová práva a nejrůznější filtry.

Stravovací systémy pro každou kuchyni

Také stravovací systémy se řadí mezi skupinu monitorovacích systémů. Stravovací systémy potěší každého zaměstnance. Stravovací systémy umožňují objednávání jídel rychle a jednoduše prostřednictvím objednávacích terminálů. Navíc stravovací systémy mají možnost sestavení jídelníčku a kuchyni dodávají přehled v organizaci. Stravovací systémy se propojují často i se mzdovými systémy, díky čemuž je usnadněna práce ekonomickému úseku. Jsou tak zaznamenány přehledně informace o stravenkách, čerpaných obědech a podobně.

Tvorba webových stránek: Webklient