Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

E-shop zlate-mince.cz popularizuje investiční zlato v Česku

2 min read

Češi jsou konzervativní investoři, kteří si své peníze nejraději syslí na spořicích účtech a termínovaných vkladech, kde z nich mají jen mizivý úrok. Obvykle ani nepokryje inflaci. Osvětu se snaží šířit například společnost Zlaté mince – Numismatika, provozovatel e-shopu Zlate-mince.cz.

Investování do zlata v našich končinách ještě stále není úplně běžné, což je velká škoda. Investiční zlato je totiž bezpečnou formou uložení peněz, která nezklame ani v kritických situacích, v jedné z nichž se právě nacházíme. Ba naopak, během válek, ekonomických krizí nebo pandemií se zlato prodává ještě více. A právě proto nyní společnost Zlaté mince – Numismatika ponouká Čechy k nákupu.

E-shopu se daří zjednodušit nákup investičního zlata

Drtivá většina Čechů se bojí, jak moc je nákup investičního zlata složitý. E-shop Zlate-mince.cz dokazuje opak. Kdo si dokáže objednat online nové boty, ten si zvládne koupit i zlato. E-shop je skutečně přehledný a širokou nabídku má přehledně seřazenou. Kromě toho nezapomíná informovat o dění ve světě investic do zlata a o aktuální prodejní a výkupní ceně. Zlato také vykupuje, a tím dává zákazníkům jistotu, že budou mít kde své slitky a mince proměnit zase zpět v peníze.

Na e-shopu Zlate-mince.cz nelze nakoupit špatně

Spousta lidí si bohužel ještě myslí, že je vhodné peníze vložit do zlatých šperků. Takoví by měli zamířit na e-shop Zlate-mince.cz, protože tam nelze nakoupit špatně. Do e-shopu jsou pečlivě vybírány produkty od světových mincoven i rafinerií. Žádná česká mincovna slitky ani mince vhodné k investicím nevyrábí, a tak je třeba poohlédnout se po světě. Prostřednictvím e-shopu to zvládnete.

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ uvedl Pavel Trtík, ředitel společnosti. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky.“

Společnost Zlaté mince – Numismatika má rovněž svou kamennou prodejnu v pražském Obecním domě. Odborníci jsou však připraveni poradit i online, stačí je kontaktovat telefonicky či e-mailem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient