Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Obecní drátový rozhlas EL-MIK

2 min read

Trendem dnešní doby je řešit všechno bezdrátově a obecní rozhlas není výjimkou. Jsou ovšem obce, kde bezdrátové řešení není vhodné. Vždy je dobré nechat situaci posoudit odborníky a ti rozhodnou, která varianta bude nejlepší, aby rozhlas dobře fungoval.

Jednou ze společností, na něž se v tomto oboru dá spolehnout, je i firma EL-MIK založená už v roce 1994. Od začátku své působnosti se zaměřuje zejména na servis a opravu městských i obecních rozhlasů, postupně svou činnost rozšířila i o velkoobchod a maloobchod s ozvučovací technikou, dodává také ultrazvukové čističky. Jejích služeb využívají firmy, města, obce, školy, stadiony, kulturní domy, smuteční síně, vlaková nádraží apod.

Jakým způsobem EL-MIK navrhuje drátový rozhlas pro obce?

Než se obecní drátový rozhlas začne v praxi realizovat, je třeba ho správně dimenzovat. EL-MIK to tak dělá, menším i větším obcím navrhuje řešení vždy na míru. Doporučí vhodný výkon ústředny, délku kabelového vedení, rozmístění a počty tlakových reproduktorů. Na základě tohoto rozpočítání připraví i cenovou nabídku, a pokud ji zákazník odsouhlasí, začne se s realizací.

EL-MIK tedy zařídí drátový rozhlas od A až do Z. Navrhne ho, zajistí dodání jednotlivých prvků (např. rozhlasové ústředny dodává s výkonem 100 W až 10 000 W), následně je nainstaluje. Samozřejmě vám rovněž vysvětlí, jakým způsobem s rozhlasovou ústřednou pracovat.

Kdo všechno najde pomoc u firmy EL-MIK?

Firma EL-MIK má s realizacemi rozhlasů skutečně bohaté zkušenosti. Dlouhé roky realizuje nejen drátový rozhlas pro města a obce, ozvučuje také jiné prostory, nejen ty venkovní. Drátový rozhlas jsou schopní integrovat rovněž do škol, nemocnic, výrobních hal, průmyslových podniků, sportovních areálů apod.

Jak složité je firmu kontaktovat?

Na webu najdete telefonní číslo, což je nejjednodušší způsob, jak firmu kontaktovat. Někteří zákazníci ovšem ocení i kontaktní formulář. I to je cesta, můžete začít komunikovat nejdříve přes e-mail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient