Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Chybí vám v podniku prostory? Vyřeší to mobilní haly

2 min read

Mobilní plachtové haly i skladové stany jsou rychlým řešením v situaci, když nám v podniku schází dostatek vhodných prostor. Lze je snadno postavit a stejně tak lehce a rychle demontovat, jakmile už je nepotřebujeme.

Důvodů, proč musíme hledat alternativu ke standardním firemním stavbám, bývá hodně. Může se stát, že naskladníme najednou netradičně velké množství materiálu a chybí nám skladové prostory. Hodí se též jako kryté sezónní parkoviště, ale i jako dočasné či provizorní výrobní prostory.

Rychlé řešení bez nutnosti stavebního povolení

Mobilní haly se dají postavit bez zbytečných obstrukcí ze strany úřadů. Není zapotřebí ani žádná složitá příprava pozemku pro postavení plachtové mobilní haly. Nejsou nutné ani betonové základy. Firma, od které si halu pořídíte, zajišťuje její montáž i demontáž. Celá realizace od objednání až po postavení je extrémně rychlá. Pokud zjistíte, že její umístění nebylo zrovna šťastné, halu lze snadno a rychle přemístit na jiné místo. To z času na čas využijete, i když si místo pronájmu plachtové haly pořídíte svoji vlastní. 

K uskladnění menšího množství zboží jsou vhodné skladové stany. Hodí se především k dočasnému, například sezónnímu skladování.Lze je i svépomocí snadno postavit či složit, jakmile je nepotřebujeme. Plachtové haly jsou výrazně větší. Mohou být až 4 metry vysoké a dají se tak použít i pro skladování do výšky. Lehké haly jsou odolné větru, dešti i slunci. Dodávají se jako lehké montované v šířce 10, 12, či 15 metrů. Šroubované pak v šířkách 20 a 40 metrů. 

Je vhodné si mobilní halu pronajmout, nebo spíše koupit?

Záleží na tom, zdali vás trápí pouze dočasný nedostatek prostor, nebo jej chcete řešit plachtovou halou trvale. Vaše vlastní, koupená mobilní hala, vám dokáže sloužit celoročně a dlouhodobě. Konstrukce je modulová, takže se umí přizpůsobit vašim požadavkům. Skladovací haly firmy Agroservis, která je dodavatelem mobilních plachtových hal, mají šířku od 5 do 40 m, délky jednotlivých modulů jsou 2,5, 3, nebo 5 metrů, a lze je skládat za sebou. Výška haly je od 3,5 do 7 metrů. Firma dodává i party stany. Nehodily by se vám například na předvánoční firemní večírek?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient