Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Akrylové nehty dominují mnoha výhodami

2 min read

Ruce jsou vizitkou každé ženy, a tak je nezbytné dbát také na vzhled svých nehtů. Jestliže vám nebyly od přírody dopřány krásné nehty, pak vás potěší modeláž nehtů, díky níž budete mít krásné a upravené nehty. Velké oblíbenosti se těší akrylové nehty, které jsou u nás nedoceněné, i když dominují více výhodami, než nehty gelové. Akrylové nehty jsou pevnější a vhodné pro ženy, jejichž každodenní náplní je manuální práce. Akrylové nehty jsou odolné i vůči čisticím prostředkům. Navíc můžete na akrylové nehty aplikovat jakékoliv zdobení – od nail art až po 3D zdobení, které ocení náročné uživatelky. Akrylové nehty si můžete nechat udělat nejen v nehtových studiích, ale můžete provádět modeláž nehtů i z pohodlí svého domova.

Modeláž nehtů doma

Modeláž nehtů dnes nabízí nejen nehtová studia, ale můžete si ji provádět i z pohodlí svého domova. Stačí, když investujete do počátečního příslušenství, které modeláž nehtů vyžaduje. Nesmí chybět tipy pro nehty, pilníky, štětce a také akryl. Výhodou je, že modeláž nehtů z akrylu nevyžaduje UV lampu, protože akryl schne přírodní cestou. Kdežto u gelových nehtů musíte kupovat navíc ještě UV lampu. Modeláž akrylových nehtů je poměrně rychlá a trvá i se zdobením kolem jedné hodiny, kdežto u gelových nehtů je tato doba mnohem delší. Mějte i vy akrylové nehty, které vás budou reprezentovat v každé situaci.

Gelové nehty fotogalerie pro inspiraci

Jestliže nemáte dostatek vlastních nápadů, jak si akrylové nehty nazdobit, pak vám poslouží gelové nehty fotogalerie, která zahrnuje celou řadu zdobení. Inspirace je zde více než dost, a tak můžete částečně využít nápady někoho jiného a částečně si zdobení modifikovat dle svých představ. Gelové nehty fotogalerie je vhodná při zdobení jak gelových, tak i akrylových nehtů. V této oblasti se až tak velké rozdíly nedělají. Zvyšte si sebevědomí a mějte krásné nehty.

Tvorba webových stránek: Webklient