Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Impotent a jeho špatné návyky

2 min read

Impotent je muž, který má poruchu sexuální funkce. Nedosáhne dostatečné erekce pro provedení pohlavního styku. Impotent je často ovlivněn svým psychickým stavem, protože stres a deprese na erekci nemají nejlepší účinek. Je potřeba stres odbourávat a naučit se mu odolávat. Impotent se špatnou životosprávou by měl zase zlepšit své návyky, ať už stravovací či kuřácké. Faktorů, které ovlivňují erekci, je více než dost. Lékař přijde na příčinu impotence a na základě toho stanoví potřebnou léčbu.

Nedostatečná erekce neboli impotence

Nedostatečná erekce neboli impotence je charakterizována z lékařského hlediska jako neschopnost dosažení a udržení dostatečně dlouhé erekce vedoucí k provedení sexuálního styku. O impotenci můžeme mluvit v případě, že je každý třetí pokus o sexuální styk neúspěšný. Oba partneři jsou touto situací frustrováni, traumatizováni a nesnáší ji moc dobře. Partnerka si začne vyčítat, že je málo atraktivní a mnohdy i podezřívat svého partnera z nevěry. Nebojte se partnerce svěřit se svými problémy. Nedostatečná erekce není nic, za co byste se měli stydět.

Jak na erekci?

Chcete mít kvalitní erekci, která vydrží dlouho a uspokojí váš sexuální život? Pro muže je zde Erectan. Jedná se o doplněk stravy, jehož cílem je zlepšit a zkvalitnit erekci z dlouhodobého hlediska. Budete-li Erectan užívat dlouhodobě, tedy variantu ManLONG, pak se výsledky dostaví již do několika týdnů. Erectan totiž ví, jak na správnou erekci. Vrátíte se opět ke kvalitnímu sexuálnímu životu, jak tomu bylo dříve.

Tvorba webových stránek: Webklient