Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Získat půjčku nebylo nikdy jednodušší

2 min read

V tíživé finanční situaci, ze které se nenabízí jiná cesta ven, sahá většina lidí po krátkodobé půjčce. V její prospěch hovoří fakt, že ji budete mít splacenou během několika týdnů či měsíců. V současnosti jsou nejrozšířenější formou půjčky online, jež vyřídíte rychle a pohodlně ze svého domova.

K čemu půjčku využijete?

Jak už bylo zmíněno výše, krátkodobá půjčka je určena k překlenutí nepříjemné finanční situace. Může se jednat o období do výplaty, kdy se v měsíci objevil nečekaný finanční výdaj, jejž jste nebyli schopni pokrýt z rezerv rodinného rozpočtu. Takovouto situaci je třeba řešit okamžitě, proto je tu půjčka online ihned.

Kde si půjčit?

Transparentní a uživatelsky přátelské podmínky nabízí krátkodobá půjčka od společnosti Creditstar, která vás nijak významně nezadluží. Jak si půjčit? Pokud si u této nebankovní instituce půjčujete poprvé, máte možnost si pomocí jednoduchého online formuláře požádat o půjčení až 7000 Kč se splatností až do 90 dní. Chcete částku splatit dříve? Poté si vyberte délku splácení do 5, 30 nebo 60 dní.

Co budete k žádosti potřebovat?

Během schvalovacího procesu je třeba ověřit vaši finanční bonitu. Z toho důvodu je nutné doložit vaše osobní a kontaktní údaje, potvrzení o trvalém bydlišti a výši příjmů, výpis z bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců. Jakými dokumenty bude třeba se prokázat, se dozvíte od odpovědného pracovníka, jenž se s vámi po odeslání žádosti o půjčku spojí.

Proč se rozhodnout pro krátkodobou půjčku?

Jednoznačně je to fakt, že kvůli jejímu vyřízení nemusíte chodit nikam na pobočku a při jejím kladném schválení vám peníze během 15 minut putují na bankovní účet. Pro nové žadatele je připravena speciální akce, a tou je první půjčka zdarma. Stačí si jen pohlídat, abyste ji do smluveného termínu splatili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient