Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Zhušťování a prodlužování vlasů

2 min read

Chcete mít krásné a dlouhé vlasy? Nechcete ale čekat, než vám dorostou přírodní vlasy? Můžete vyzkoušet kvalitní prodlužování vlasů profesionální metodou Hairdreams. Při prodlužování vlasů je dbáno na co nejpřirozenější spoje, které vydrží i náročné úpravy a účesy vlasů. Prodlužování vlasů se provádí s kvalitními, pravými vlasy, které vyžadují minimální denní úpravu. K dispozici je prodlužování vlasů „Basic“, což jsou indické chrámové vlasy, nebo „Special“, kdy jsou použity evropské vlasy té nejvyšší kvality.

Přirozené zhušťování vlasů

Kromě prodlužování vlasů je velmi oblíbenou službou také zhušťování vlasů, které ocení zejména ženy a muži s řídkými či jemnými vlasy. Zhušťování vlasů je žádáno také klienty, které trápí lysina na vršku hlavy. Opět se využívá přelomového řešení od Hairdreams. Při zhušťování vlasů jsou použity systémy Volume+ a Microlines, které jsou naprosto promyšlené. Přichycení vlasů je trvalé a je docíleno dokonalého a přirozeného vzhledu. Nemusíte ani dodržovat žádnou speciální péči. Dokonalý účes zvýší vaše sebevědomí.

Dlouhodobé prodlužování řas

Ale vlasy nejsou jediné, které si můžete nechat prodloužit. Také řasy je možné prodlužovat. Zapomeňte na každodenní úpravu řasenkou, prodlužování řas docílí dlouhých, hustých řas vějířovitého tvaru. Prodlužování řas se provádí metodou Luxus Lashes, díky níž dosáhnete oproti tradičním umělým řasám, které nepůsobí přirozeně a nevydrží více jak jeden den, zcela přirozeného vzhledu. Při prodlužování řas touto metodou dochází k nalepování nových řas jednu po druhé na původní řasy.

Na vlasy je ideální biokosmetika, která nabízí skvělé vlastnosti. A také si můžete koupit přípravky od Eunike.

Tvorba webových stránek: Webklient