Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Když je třeba vyměnit autosklo…

2 min read

Řešíte právě problém s rozbitým či poškozeným autosklem? Autosklo vašeho automobilu může být poničeno velice snadno. Nejvíce choulostivé je bezpochyby čelní autosklo. Vždy, když vyjedete na silnici, nemůžete předem vědět, zda se něco podobného nestane. Na našich silnicích totiž čeká mnoho nástrah, které mohou autosklo rozbít. Zejména po zimě, kdy je na cestách spousta kamínků, které sloužily ke sjízdnosti vozovky při mrazech. V této fázi však může jeden z nich přistát na autoskle vašeho vozu a vytvořit na něm nevzhlednou pavučinku, která je nám všem moc dobře známá. A co pak, když se celé sklo rozsype na tisíce kousíčků?

 

Ať už máte pouze poničené sklo nebo doslova rozbité, řešení by mělo být stejné – výměna autoskla! Výměna skla by měla následovat vždy, v případě, že máte poškozené kterékoli autosklo, nejen pouze čelní. I třeba přes zadní autosklo potřebujete dobře vidět a výhled z vozidla je každopádně základem bezpečné jízdy.

 

Proto vyhledejte autosklo servis, kde vám provedou opravu či výměnu. Navštívit můžete např. Autosklo Express. Tento servis má jako jediný síť poboček umístěných v nákupních centrech. Během opravy nebo výměny tedy budete moci vyřešit vaše nákupy či se jen tak zajít odreagovat do  obchodů. Nemusíte tedy ponechat několik dní auto v servise, ale přímo si na něj počkat.

 

Autosklo Express je autorizovaným smluvím servisem České pojišťovny a dalších pojišťoven, tudíž  můžete využít tohoto vztahu, v případě, že máte autosklo pojištěno. Výměna tak může být provedena bezplatně a  hrazena vaší pojišťovnou. Jednat se může o čelní, i boční autosklo, záleží na tom, zda jej máte pojištěno.

 

Servis je rychlý, dodává originální autoskla, je snadno dostupný a kromě výměny a opravy autoskel poskytuje i další služby, např. tónování autoskel. Přesvědčete se sami o kvalitách tohoto servisu a nechejte si autosklo vašeho auta vyměnit zde.

Tvorba webových stránek: Webklient