Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Erekce je základ pro fungující vztah

2 min read

Z celorepublikového výzkumu vyplývá, že spokojenost ve vztahu ovlivňuje mnoho faktorů. Důležité je, aby spolu partneři komunikovali. Měli společné zájmy, tolerovali jeden druhého a hlavně – měli spolu pravidelně sex. Ač se to možná nezdá, tak právě pravidelný sex má nezastupitelné místo v každém spokojeném manželství. Bez pravidelného sexu se společné partnerské soužití brzy rozpadne.

 

Sexuální život je důležitý

Ostatně to dokládá i výzkum realizovaný společností STEM/MARK zaměřený na sexuální chování a spokojenost jedinců uvádí, že mezi muži je významně více těch, pro které by byl sexuální nesoulad (či impotence) důvodem k opuštění partnerky. Ženy sexuální oblasti nepřikládají až tak velký význam, ale i ony přiznávají, že sex by mohl mít za následek postupné oddalování se jeden druhému. Což by dříve či později mohlo skončit rozchodem (nebo rozvodem). Proto bychom neměli odsouvat sexuální život na druhou kolej ani v dlouholetém vztahu.

 

Problémy s erekcí

Může se ale stát, že váš sexuální partner po čase bude mít problémy s erekcí. Touto sexuální poruchou trpí stále více mužů. V takovém případě to může pro vás vztah znamenat citelnou ránu. Buď můžete navštívit sexuologa, který se pokusí zjistit, zda jsou problémy s erekcí psychického původu a nebo zda erekci nezpůsobil nějaký zdravotní problém. Další možností je začít využívat nějaký prostředek na podporu erekce (Erectan, Viagra, Clavin). Tyto prostředky obsahují speciální látky, které podporují erekci u mužů. Jedná se o vyzkoušené přípravky. Volně dostupný je třeba právě Erectan.

Tvorba webových stránek: Webklient