Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Co přináší e cigarety?

2 min read

O tom, že kouření škodí zdraví, není pochyb. Dokonce o tom informují kuřáky samotné krabičky od cigaret. Ale na trhu se objevily e cigarety, které jsou založeny na zcela jiném, zdravějším principu fungování, a přitom tělo uspokojí stejně jako cigareta. Do těla se prostřednictvím e cigarety dostává pouze nikotin, žádný dehet, ani rakovinotvorné látky. Nejsou tak zatěžovány plíce kuřáka. Do e cigarety se vkládají tekuté náplně zvané e-liquid, které jsou k dostání s různou intenzitou nikotinu. Díky tomu můžete prostřednictvím e cigarety i začít s odvykáváním. Zapomeňte na nikotinové náplasti či žvýkačky, elektronická cigareta je účinnější.

E-liquid s různými příchutěmi

E-liquid je tekutá náplň, která se dává do e cigarety. Jejím cílem je do těla dostat pouze nikotin, žádné škodlivé látky, jako je tomu u tabákové cigarety. E-liquid se postupně kouřením mění na páru, kterou kuřák vdechuje a vydechuje. Tato pára obsahuje jen již zmiňovaný nikotin a aroma, díky němuž je dým příjemnější i pro okolí. Tato pára nikterak neškodí, a tak si můžete elektronickou cigaretu zapálit i v nekuřáckých prostorech. E-liquid si navíc můžete kupovat dle intenzity nikotinu, nebo podle příchutě. Z pestré nabídky si vybere každý. K dostání je tabákový, kokosový, čokoládový či jahodový e-liquid.

Jedinečný dárek pro muže

Jestliže je váš manžel či přítel, jemuž se chystáte na narozeninovou oslavu, kuřák, pak je elektronická cigareta vhodná jako dárek pro muže. Tento dárek pro muže je originální a každého kuřáka rozhodně potěší. Elektronická cigareta šetří zdraví kuřáka, a tak může šetřit zdraví i vašeho známého. Jestliže nevíte, jaký vybrat dárek pro muže, zjistěte si, zda je dotyčný kuřák a o dárek máte postaráno. Buďte originální a vyberte dárek pro muže, který splní svůj účel.

Tvorba webových stránek: Webklient