Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Měřidla.cz: Internetový obchod s měřidly a kalibry

2 min read

Ve strojírenství i dalších oblastech se neobejdete bez různých měřidel. Pokud potřebujete posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, ale třeba i kalibry či koncové měrky, narazíte hned na několik různých dodavatelů. Přední postavení na tuzemském trhu má jednoznačně společnost Michovský – TOOLS s.r.o., která vyváží své produkty i do zahraničí.

Michovský – TOOLS s.r.o. se zaměřuje na výrobu dílenských měřidel a kalibrů, které nacházejí uplatnění v průmyslu a strojírenství. Společnost rychle reaguje na poptávku, nabízí kromě jiného i výrobu na míru, takže vyhoví také specifickým požadavkům. Zákazníci, již mají s danou firmou zkušenosti, si pochvalují dlouhou životnost měřidel a pestrou škálu měřicích rozsahů.

Měřidla

Portfolio měřidel a příslušenství je opravdu široké. Pro výrobu společnost používá vysoce kvalitní materiály, samozřejmostí jsou i perfektně čitelné stupnice. Velice rychle a snadno změříte vše, co potřebujete. V nabídce tedy najdete hloubkoměry, posuvná měřítka, mikrometry, třídotykové dutinoměry, úchylkoměry, úhelníky, úhloměry, rýsovací pravítka, prizma kostky, koncové měrky, válečkové měrky, výškoměry, ale i příslušenství jako stojánky, centrifikátory či svěráky. Stačí se podívat na meridla.cz – koncové měrky, vždy o daném produktu najdete na stránce všechny potřebné informace.

Kalibry

Další kategorií jsou kalibry, jejichž úkolem je kontrolovat, jestli výsledný produkt odpovídá předepsaným parametrům. Kalibry neslouží k měření, ale jsou určeny ke kontrolování, a tím se liší od měřidel. Vybrat si opět můžete z několika různých alternativ – kalibry pro závity, trny pro vnitřní závity, kroužky pro vnější závity a podobně.

Potěší vás, že veškerý sortiment je skladem. Michovský – TOOLS s.r.o. navíc garantuje výhodnou cenu. Podívejte se na web meridla.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient