Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Mějte umělé nehty i vy

2 min read

Nehty jsou jakousi vizitkou každé ženy. Je důležité, aby byly nehty upravené, zdobené a aby ženu reprezentovaly v pravém slova smyslu. Špinavé a okousané nehty nepůsobí moc příjemně ani na vás, o to víc byste měli na své nehty dbát. Jestliže vám příroda nedopřála krásné nehty od přírody, nezoufejte, můžete vyzkoušet modeláž nehtů. Navíc si můžete umělé nehty dělat z pohodlí svého domova. Nemusíte nikam chodit, šetříte tak nejen svůj čas, ale i peněženku. Umělé nehty, jejichž modeláž budete provádět doma, vás vyjdou levněji. Navíc si můžete zvolit zdobení dle vlastní fantazie.

Bruska na nehty šetří práci

Při modeláži nehtů je nezbytné přírodní nehty obrousit pilníkem. Také je potřeba pilníkem upravovat umělé nehty. Jestliže si chcete ušetřit čas, nadchne vás bruska na nehty. Dnes je na trhu k dostání bruska na nehty hned v několika variantách. Jednak jsou dostupné modely pro začátečnice, jednak je připravena i bruska pro profesionálky. Je pouze na vás, co vše od brusky vyžadujete. Pořizovací cena se pak liší dle vybavenosti samotné brusky. Na trhu je bruska na nehty s pořizovací cenou pohybující se kolem 600 Kč, ale není problém zakoupit i brusku o ceně 9 000 Kč.

Razítka na nehty působí stylově

Zdobení nehtů je poslední fázi modeláže. Můžete ke zdobení zvolit kamínky, glittry, ale také razítka na nehty, které dnes nabízí společnost Kodak. Razítka na nehty jsou k dostání v různých barvách a variantách. Je pouze na vás a vaší fantazii, pro kterou variantu se přikloníte. Razítka na nehty jsou moderní, stylové a nadchnou vaše okolí.

Tvorba webových stránek: Webklient