Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Kvalitní jazyková škola Ostrava

2 min read

Chcete se učit anglicky, nebo vás láká jiný cizí jazyk? Potřebujete angličtinu ke studiu, práci či k cestování? Přihlaste se na kurzy angličtiny, které nabízí jazyková škola Ostrava. Tato škola vystupuje pod jménem Pygmalion a její založení se datuje v roce 1998. Jazyková škola Ostrava se může pyšnit dlouholetými zkušenostmi a také kvalitou své výuky. Kurzy jsou vedeny profesionálními lektory, kteří vědí, jak efektivně naučit gramatiku, číst, psát i komunikovat v anglickém jazyce. Jazyková škola Ostrava nabízí studium i pro vaše ratolesti.

Naučte se angličtinu od základů

Pokud neumíte anglicky ani slovo, nemusíte zoufat. Na učení angličtiny není nikdy pozdě a tento jazyk se vám bude vždy hodit. Není tedy od věci přihlásit se na kurzy angličtiny. Dnes je angličtina Ostrava velmi žádaná, a to nejen mezi mladými, ale i staršími lidmi. Nezůstávejte pozadu a zdokonalte své znalosti, nebo se začněte učit od začátku. Angličtina Ostrava je pořádána hned v několika kurzech: General, Pupil, Teenagers, In, One-to-One. Dále se můžete připravovat na mezinárodní zkoušky, jimiž zcelíte a podložíte písemně své znalosti z tohoto jazyka.

Přihlaste se na pomaturitní studium Ostrava

Pokud jste dostudovali střední školu, úspěšně složili maturitní zkoušku, můžete se přihlásit na jednoleté pomaturitní studium Ostrava. Budete navštěvovat 20 vyučovacích hodin týdně v dopoledních hodinách, a to od pondělí do pátku. Školní rok pak trvá od září do června, jak jste určitě zvyklí. Pomaturitní studium Ostrava je vedeno profesionálními lektory, kteří mají ve skupině maximálně 18 studentů. Díky tomuto počtu je možné věnovat dostatečnou pozornost každému studentovi. Výuka je podpořena kvalitními materiály a studenti mají navíc bezplatný přístup ke knihovně cizojazyčné literatury.

Tvorba webových stránek: Webklient