Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Když muže postihne impotence

2 min read

Impotence je označována také jako erektilní dysfunkce. Jedná se o nedostatečnou tuhost mužského pohlavního údu. Impotence se řadí mezi nejčastější funkční sexuální poruchy. Alespoň jednou za život se s takovým selháním setká téměř většina mužů. Nejedná se o nic, za co by se muž musel stydět. Výjimečné poruchy erekce se ještě neoznačují jako impotence. O erektilní dysfunkci se jedná v případě, že je každý třetí pokus o sexuální styk neúspěšný.

Co je to vlastně erekce?

Erekce je v sexuálním životě dvou lidí významné slovo. Bez erekce není proveden sexuální styk, a pokud nefunguje tak, jak má, pak i orální sex či manuální dráždění je bezvýznamné. Ženy, pokud nejsou sexuálně vzrušené, ale chtějí mít s partnerem sex, mohou ho přijmout. Kdežto muž předstírat erekci nemůže. Bez erekce muž ztrácí sebevědomí, jistotou a problémy se podepíší na jeho celkové duševní pohodě. Tím následují častější poruchy erekce, protože jsou zpravidla spojovány i s psychikou. Používají se na to různé bylinky a přírodní doplňky stravy, jako je kolostrum.

Jak se dají problémy s erekcí řešit?

Na problémy s erekcí pomáhá celá řada volně dostupných doplňků stravy. Velké oblíbenosti se těší Erectan, bylinný doplněk stravy, který problémy s erekcí řeší již během několika týdnů. K zakoupení jsou dvě varianty – první slouží pro okamžitý účinek a užívá se těsně před sexuálním stykem, druhý je k dlouhodobému užívání. Nebo můžete zkusit doplňky stravy od Eunike. Výsledky se dostaví za několik týdnů a budete si moct opět užívat kvalitního sexuálního života jako dřív. Problémy s erekcí s Erectanem rychle vymizí.

Tvorba webových stránek: Webklient