Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jazyková škola Praha nabízí i online výuku!

2 min read

Jazykové školy jsou sice momentálně uzavřené, některé ale pokračují ve výuce přes Skype. Jarní kurzy by se měly otevřít v dubnu. Už víte, jaké škole dáte přednost? Poradíme vám, na základě jakých parametrů vybrat tu pravou.

Jazykovou školu vybírejte s rozmyslem. Zaměřte svou pozornost na učební metody, rodilé mluvčí mezi vyučujícími a možnosti stáží v zahraničí. Spousta jazykových škol také nabízí ukázkovou hodinu zdarma, na které si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, zda vám styl výuky bude vyhovovat, či nikoliv.

Využijte slev a benefitů

Obáváte se výše školného a učebních pomůcek? Tyto obavy nejsou na místě. Jazyková škola Britannika (na internetu hledejte pod výrazem jazyková škola Praha) například nabízí spoustu slev a benefitů, v jejichž rámci například finančně znevýhodněným studentům nabízí třicetiprocentní slevu. V nabídce jsou však také slevy firemní a pro seniory. A učební pomůcky nabízí k zapůjčení!

Druhy jazykových kurzů

Jazykový kurs můžete navštěvovat skupinový, individuální, popřípadě firemní? Jaký zvolit? Záleží na vašich preferencích i rozpočtu. Individuální jazykové kurzy jsou samozřejmě dražší než skupinové, zato se vám na nich dostává individuálního přístupu. Té se však na renomovaných jazykových školách dostává i studentům na skupinových kurzech, které může navštěvovat jen omezený počet studentů.

Poslech, čtení a mluva

Co je při výuce cizího jazyka klíčové? Hodina by měla být rozčleněná na poslech, čtení a mluvu. Student se musí naučit rozumět mluvenému slovu, číst a porozumět textu a samozřejmě mluvit a psát. A takto by měla být rozčleněna i výuková hodina, v níž by její jednotlivé aspekty měly být proporčně procvičovány. Výuka vás ale v první řadě musí bavit. Učit se musíte chtít. Pak to půjde jako po másle. Více informací a typů najdete pod odkazem jazyková škola na Praze 2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient