Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

2 min read

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata v posledních týdnech láme rekordy a investorům přináší velké výnosy nečekaně rychle. Analytici předpovídají další růst ceny zlata, což zdůrazňuje význam pečlivého výběru spolehlivého a cenově dostupného dodavatele. V České republice žádná mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí; většinou se zde prodávají zlaté cihly ze švýcarských rafinérií. Různí prodejci mohou nabízet stejné slitky za značně odlišné ceny, což zdůrazňuje důležitost porovnávání nabídek.

Konzervativní investice do zlata, která zahrnuje nákup fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí, je považována za bezpečnější ve srovnání s virtuálním zlatem nebo akciemi zlatých dolů. Tyto méně tradiční formy investic do zlata mohou nést vyšší riziko, a proto je doporučováno držet se osvědčených metod a požadovat fyzické zlato do vlastního držení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient