Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Erotické masáže jsou doživotním zážitkem

3 min read

Chtěli byste si trochu odpočinout od každodenního shonu, zažít něco, na co budete ještě dlouho vzpomínat, a přitom za tím nemuset cestovat nikam daleko? Jste-li z Prahy, nasměrujte své kroky do salonu Angels masáže v Holešovicích.

V salonu Angels masáže nabízí erotické masáže. Než se ale zaleknete a zavrhnete tuto možnost, chceme vše uvést na pravou míru. Erotické masáže nejsou sexuální služby. Součástí takového masírování není orální ani klasický sex, dokonce ani líbání. Pokud byste masérku o něco takového požádali, pravděpodobně by ji to urazilo a mohla by masáž ukončit.

Co si tedy představit pod pojmem erotická masáž?

A o co tedy vlastně v erotických masážích jde? O masírování, tedy příjemné hnětení těla. Oproti „klasickým“ masážím se ty erotické liší v tom, že se masérka věnuje i vašim erotogenním zónám. Masíruje vás mezi nohama, na zadečku či na prsou, což je příjemné. Není výjimkou, že se klientům podaří dosáhnout vyvrcholení, nemusíte se za to stydět. Není ovšem primárním cílem takové masáže, spíš vedlejším efektem.

Jaké typy erotických masáží existují?

Prováděné typy závisí na salonu, do nějž se vydáte. My se v popisu dále zaměříme na salon Angels masáže.

Tantra masáž: Tantrická masáž je tak trochu rituál. Provádí se při svitu svíček, za zvuku orientální hudby, používají se k ní nejen ruce a doteky, ale i hlazení hebkými peříčky či kožešinami. Někdy se používají i lávové kameny. Více o ní najdete zde: https://angelsmasaze.cz/tantra-masaz-praha/

Body to body: Body to body masáž neboli masáž na tělo bývá často popisována jako mokrá, klouzavá. Vychází totiž z tradičních japonských lázní. Masérka je při masírování zcela nahá a masíruje vás celým tělem. Předtím si dáte společnou sprchu a na pokožku se nanese gel, aby kůže doopravdy hezky klouzala.

Masáž penisu: I ostatní typy masáží zahrnují masírování intimních partií, nicméně tato se zaměřuje převážně na penis. Orgasmus je celou dobu potlačován a oddalován, závěr masáže však stojí za to.

Relaxační erotická masáž: Pokud netoužíte po žádném speciálním typu masáže, vyberte si tuto. Pomůže vám uvolnit se, masérka se bude věnovat celému tělu včetně intimních partií.

Přemýšlíte, že byste něco takového vyzkoušeli, ale nejste si jistí tím, co všechno taková erotická masáž obsahuje a jak se na ni připravit? Podívejte se na více informací přímo na web salonu Angels masáže: https://angelsmasaze.cz/tantra-masaz-praha/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient